Kaş Ekimi Yaptıran Ünlüler

Temmuz 30, 2018
Kaş Ekimi Yaptıran Ünlüler

Kaş ekimi konusu da diğer ekim işlemleri ile birlikte benzer tekniklerle yapılan; kişinin kaşlarında ki eksiklik, köselik ve ya mevcut görüntüsünün yetersizliği gibi durumlarda uygulanan estetik işlemleridir. Kaş ekimi, saç ve ya sakal bıyık ekimleri gibi durumlara oranla daha az tercih edilse de başarı oranı çok yüksektir.

Kaş Ekimi Yorumları

Bu kapsamda gelişen klinik ve sağlık yöntemleri ile ekim işlemleri oldukça rahat bir şekilde ve başarı oranı çok yüksek olarak yapılabilmektedir. Kaş ekimi işlemleri ve operasyonları da bu kapsamda ele alınır.
Kaş ekimi deyince akla bu işlemi yaptıran ünlü isimler gelmektedir. Ünlüler arasında ise kaş ekimi yaptıran en dikkat çekici isim Hadise’dir. Ünlü şarkıcı şok bir kararla saç köklerinden alınan saç kök hücreleri ile kaşlarına ekim yaptırdı ve kaşlarının görüntüsünü mükemmel hale getirdi. Bu işlemin yapılması ve uygulanması ise oldukça kısa süre sonrasında oldu. Başarısı ise tartışmasız mükemmeldi. Hatta bu haberi okuyanlar daha önce kaşlarını beğendiği ünlünün ekim sonrası bu hale geldiğini bile bilemeyecektir.

Hadise Kaş Ekimi İle Dikkatleri Üzerinde Topladı

Hadisenin kaş ekimi sonrasında büründüğü yeni görüntü ise oldukça beğenildi. Saçların kalınlaşmasının yanı sıra kısa süredeki bu değişiklikte koyu kaşları da oldukça dikkat çekici idi. İmaj için kaş ekimi yaptıran sanatçı kaç ekimi yaptırmayı düşünen hayranlarına ve takipçilerine de örnek oldu. Saçlarından kaşlarına ekim işlemlerinin sağlıklı sonucunda örneklerin çok olmasına rağmen tek Hadise örneği bile bu konuda güven aşılamaktadır.
Hadisenin yeni imajı ve yeni kaşlarına ek olarak siyaha bürünen saçları da bu kombinasyonda önemli yer aldı ve imaj için ekimin estetikte ki payını ortaya çıkarttı. Ayrıca kaş ekimi yaptıranların memnuniyet göstergesi olarak da olumlu yorumları göze alındığında kaş estetiğinde gelinen nokta soru işaretlerinin dağılmasında ki etkenler oldu.