Etiket: Saç ektiren Ünlüler

Temmuz 13, 2018

Saç Ektiren Ünlüler, Şok İsimler…

Saç ekimi, son zamanların tükenmez bir dalı olmuş durumda. Saç ekimi yaptıranların sayısı günden güne artış göstermekte. Bilhassa Türkiye’de yapılan saç ekimi maliyetlerinin düşük olması, saç ekimi yaptıran kişilerin dünya ortalamasının oldukça üzerinde olmasını sağlamaktadır.
Saç ekimi konusunda merak edilen o kadar çok şey var ki! İşte saç ekiminde merak edilen bir liste. Dünyada seç ekimi yaptıran ünlü isimler…
John Travolta: Filmleri ve karizmasıyla; geçmişten günümüze beğenisi hep artan bir isim. Gençlik filmlerinin ardından ustalık döneminde olan ünlü oyuncu son dönemde ki performansını ektirdiği saçlar da olumlu yönde etkilemektedir.
Yalın: Ünlü sanatçımız Yalında gür saçları ile dikkat çeken bir isim. Yalın’ın daha önce saçlarını ektirdiğini ve bu görünümün bu işlem sayesinde olduğunu biliyor muydunuz?
Tamer Karadağlı: Çocuklar Duymasın dizisinin başrol oyuncusu ve taş fırın erkeği denince akla gelen oyuncunun saç ekimi bir dönem magazinlere konu olmuştu. Ünlü oyuncu saçlarına saç katan isimlerden.
Gökhan Özen: Efsane sanatçı ve bir dönemin oyuncuları arasında yer alan ünlü isim de geçmiş dönemde saç ekimi yaptırdı.
Oğuzhan Koç: Başarılı karizmatik sanatçı, oyuncu, komedyen Oğuzhan Koç’ da gür saçlarını; bir dönem yaptırdığı saç ekimi operasyonuna borçlu.
Murat Boz: Genç kızların ve kadınların hayranı başarılı sanatçıda saç ekimi yaptıran ünlüler arasında.
Rıza Kocaoğlu: Çukur dizisinin Aliçosu da saç ekimi yaptırdı. Son zamanların gündeminde konu da olmuş ve yeni görüntüsü merak uyandırmıştı.

Saç Ekimi Yaptıran Diğer Ünlü İsimler….

Silvio Berlusconi, Fikret Kuşkan, VJ Bülent, Mustafa Ceceli, Enrique Iglesias, Jude Law, Mel Gibson, Robbie Williams, Al Pacino, Egemen Bağış gibi isimlerde saç ekimi yaptırdığı bilinen bazı isimlerden.