Etiket: Saç Ekimi Yorumları forum

Temmuz 11, 2018

Saç Ekimi Yorumları

Saç ekiminde klinik ve sağlık koşullarının ilerlemesi ile yeni bir dönem başlamış ve insanlarda oluşan bu konuda ki ön yargılar günden güne azalmaktadır. İnsanlar öncelerinde saç ekimi hakkında: yapılmaz, tutmaz, yeniden dökülür, pahalı vb. yorumlarını sıralarken; şimdilerde saç ekimi hakkında: yapılabilir, neden olmasın, çıkar, uygun vb. yorumlar yapmaktadır.
Bunun en büyük sebebi geçmiş günlerde yapılan olumsuz ameliyatlar ve kliniklerin azlığı olsa gerektir. İnsanlar saç ekimi yaptıran kişilerde başarı görememekte ve bununla birlikte ön yargılar artmaktaydı. Yeniden çıkmayan saç vakaları olduğu gibi, saç ekimi yaptıranların seyrek saçlı görüntüleri bu operasyonların kötü olduğu kanısına yol açmaktaydı.
Şimdilerde ise saç ekimi yaptıran insanlar, toplum içine daha rahat çıkabiliyor. Kendilerini tanımayan insanlar saç ekimi yapılıp yapılmadığını anlayamıyor bile.

Saç Ekimi Yorumları ve Uyarılar

Her ne kadar saç ekimi konusunda yapılan yorumlar genelde olumlu seviyelerde olsa da; saç ekiminde dikkat edilmesi gereken kurallar asla unutulmamalıdır.
Gelişen teknoloji ve sağlık merkezleri saç ekimini sorunsuz yapan etkenlerden olsa da; bu teknikleri yapan doktorun tecrübesi size yaklaşımı gibi unsurlar göz önünde bulundurulmalıdır.
Saç ekimini yaptıran kişilerin neredeyse tamamı, saç ekimi konusunda uzman bir klinik ve doktor tavsiye etmekte, alelade bu işlem yapılmaması gerektiği ifade etmektedirler. Kimi saç ekimi yaptıranlar bu işin istismarcıları tarafından düz bir ifadeyle dolandırılmışlardır. Bu tür yorumları da dikkate almalı ve saç ekimi sonrası sürecin sonuçlanmasını beklemeden yapılan yorumlara da itibar göstermemeliyiz. Kimi saç ekimi işlemi 2 yıla kadar sürebilir ve bu işlemlerin tam olması için bazı ilave operasyonlara ihtiyaç duyulabilir. Bu yüzden doğrudan saç ekimi yaptıran kişilerin yorumunu ve ulaştığı sonuçları gözlemlemeniz en sağlıklı yol olacaktır.