Etiket: Saç Ekimi yaptıranlar

Temmuz 14, 2018

Saç ekimi Yaptıranlar

Saç ekimi yaptıranlar saç ekimi hakkında verdiği bilgiler ile kişilere birçok açıdan yardımcı olmaktadır. Saç ekimi klinikleri bu işlemleri ne kadar hastalarına aktarsa da, insanlar bu işlemi yaptıranların ağzından duymak isterler. Bizde yazımızda saç ekimi yaptıran kişilerin deneyimlerini ve kazandığı sonuçları yazımızda paylaşacağız.
Saç ekimi formlarında konuşulan konular arasında; saç ekimini nerede yaptırılması gerekir konusu vardır. Saç ekimi yaptıran kişilerin kimisi memnuniyetini ifade ederken kimisi de memnuniyetini ifade etmektedir. Bu yüzden saç ekimi konusunda uzman klinik araştırması oldukça önem arz eder.
Diğer konu ise hangi saç ekimi tekniklerini uygulanmasının iyi olacağıdır. Bu konu hakkında da ekim yaptıran kişiler oldukça fazla yorumlar yapmaktadır. Bu yorumların başında fue tekniği gelmektedir. Gönül rahatlığı ile bu tekniğin yapılması tavsiye edilmektedir. Ayrıca her yoruma itibar edilmemeli, ticari amaçlı fek yorumlarının da varlığı akıllardan asla çıkarılmamalıdır.
Saç ekimi yapan doktorlar konusu da forumlarda yer alır. Bazı isimler ön planda yer alırken bazı isimlerde saç ekimi yaptıran kişiler tarafından tavsiye edilmemektedir. Ayrıca klinik tavsiyeleri ve numaraları da forumlarda paylaşılmaktadır.

Saç Ekiminde Doğal Yollar

Bazı form üyeleri de yapılan yorumlar arasına bu işlemin doğal yollarla olabileceği yorumunu sıkıştırmaktadır. Pe ki bu yol ne kadar gerçekçidir. Elbette doğal yollarla saç dökülmesi önlenebilir ya da saçlar gürleştirilebilir. Her ne olursa olsun kaybolan saçların yerine gelmesi ise doğal yollarla sağlanması neredeyse imkansızdır. Bitkisel doğal saç ekimi ürünleri saç köklerine yararlı olsa da yeni saçlarınız için saç ekimi operasyonlarına ihtiyaç duyulacaktır.
Olumsuz yorumlar moralinizi bozmamalı kötü sonuç alanların sayısının çok az olduğunu da unutmamalısınız. Burada doğru tercihi yaptığınız taktir de sizde yeni, gür ve uzun ömürlü saçlara sahip olabilirsiniz.

Temmuz 11, 2018

Saç Ekimi Yorumları

Saç ekiminde klinik ve sağlık koşullarının ilerlemesi ile yeni bir dönem başlamış ve insanlarda oluşan bu konuda ki ön yargılar günden güne azalmaktadır. İnsanlar öncelerinde saç ekimi hakkında: yapılmaz, tutmaz, yeniden dökülür, pahalı vb. yorumlarını sıralarken; şimdilerde saç ekimi hakkında: yapılabilir, neden olmasın, çıkar, uygun vb. yorumlar yapmaktadır.
Bunun en büyük sebebi geçmiş günlerde yapılan olumsuz ameliyatlar ve kliniklerin azlığı olsa gerektir. İnsanlar saç ekimi yaptıran kişilerde başarı görememekte ve bununla birlikte ön yargılar artmaktaydı. Yeniden çıkmayan saç vakaları olduğu gibi, saç ekimi yaptıranların seyrek saçlı görüntüleri bu operasyonların kötü olduğu kanısına yol açmaktaydı.
Şimdilerde ise saç ekimi yaptıran insanlar, toplum içine daha rahat çıkabiliyor. Kendilerini tanımayan insanlar saç ekimi yapılıp yapılmadığını anlayamıyor bile.

Saç Ekimi Yorumları ve Uyarılar

Her ne kadar saç ekimi konusunda yapılan yorumlar genelde olumlu seviyelerde olsa da; saç ekiminde dikkat edilmesi gereken kurallar asla unutulmamalıdır.
Gelişen teknoloji ve sağlık merkezleri saç ekimini sorunsuz yapan etkenlerden olsa da; bu teknikleri yapan doktorun tecrübesi size yaklaşımı gibi unsurlar göz önünde bulundurulmalıdır.
Saç ekimini yaptıran kişilerin neredeyse tamamı, saç ekimi konusunda uzman bir klinik ve doktor tavsiye etmekte, alelade bu işlem yapılmaması gerektiği ifade etmektedirler. Kimi saç ekimi yaptıranlar bu işin istismarcıları tarafından düz bir ifadeyle dolandırılmışlardır. Bu tür yorumları da dikkate almalı ve saç ekimi sonrası sürecin sonuçlanmasını beklemeden yapılan yorumlara da itibar göstermemeliyiz. Kimi saç ekimi işlemi 2 yıla kadar sürebilir ve bu işlemlerin tam olması için bazı ilave operasyonlara ihtiyaç duyulabilir. Bu yüzden doğrudan saç ekimi yaptıran kişilerin yorumunu ve ulaştığı sonuçları gözlemlemeniz en sağlıklı yol olacaktır.