Etiket: en iyi saç ekimi doktorları

Ağustos 29, 2018
en iyi saç ekimi merkezleri

Saç ekiminde en iyi merkezler ve doktorlar; son zamanların en çok araştırılan konuların arasında yer almaktadır. Saç ekimi işleminin hassas ve ayrıntılı bir işlem olması, saç köklerinin alındığı ve uygulandığı bölgede tek tek işlemden geçtiği de düşünüldüğünde; bu ayrıntılı sistemin ancak tecrübeli, temiz, uzman kliniklerde ve uzman doktorlar tarafından yapılabileceği muhakkak. Bu yüzden en iyi saç ekimi merkezi ve doktorları ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Forum Sayfalarında En İyi Saç Ekimi Merkezleri

Forumları sizler için araştırdık ve tavsiye edilen doktor ve merkezleri önünüze sunuyoruz. Saç ekimi yaptıran İstanbul sakinlerinden forum üyesi; uzun uğraşlar sonucunda başka bir şeyin çare olmadığını anlayarak saç ekimi yaptırmaya karar verir. Gittiği klinik İstanbul estetica ve doktoru ise Ayşegül Sevinç’tir. Sonucu harika olarak yorumlamaktadır.
Mega Hair Trans’de saç ekimi yaptıran başka bir forum üyesi ise Gülten Ünveren ve ekibinden çok memnun kaldığını Güleryüz ve ilgiden başta olmak üzere yapılan işlemden memnuniyetini dile getiriyor. Kişinin ensede saçları olmadığından göğsünden alınan dönerler ile saç ekimi yapılmış ve hiç ağrı hissetmemiş saç ekiminden bir gün sonra saçları yıkanmış ve ayrıntılı bilgiler ile süreçte yardımcı olunmuş.
Başka bir üye yine Mega Hair Trans’da bu işlemi yaptırdığını 4 ay sonra saçlarının çımaya başladığını ifade ediyor. Doktor ismi vermese de sonucun harika olduğunu üyelerle paylaşıyor.
Saç ekimi yaptıran kişilerin en çok İstanbul ilini tercih ettiğini ve en çok İstanbul’da ki doktorların bu konuda önerildiğini ifade etmemiz gerekmektedir. İstanbul’dan sonra ise Ankara ve İzmir dikkat çekiyor. Saydığımız bu üç ile kişilerin saç ekimine imkan ve ilde konaklama imkanı da klinikler tarafından sunulmaktadır. Saç ekiminde ayrıca bir çok klinik ve uzman doktor bulunmaktadır bu konuda ki yorumları takip etmekte her zaman fayda vardır.